Nasza firma BKD & Partners powstała w 2010 roku w postaci jednoosobowej działalności gospodarczej. Głównym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż i dostawa soli drogowej. Oferujemy towar sprawdzony przez naszych klientów, który zgodnie z przepisami może być stosowany do zwalczania śliskości w okresie zimy. Sprzedajemy sól drogową, sól spożywczą, sól wykorzystywaną w przemyśle garbarskim, chlorek magnezu i chlorek wapnia. Zasięgiem sprzedaży obejmujemy całą Polskę oraz kraje UE. Naszymi klientami są firmy handlowe, centra handlowe, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, miasta i gminny, przedsiębiorstwa komunalne, firmy transportowe i budowlano-drogowe, firmy sprzątające, firmy utrzymujące drogi, parkingi oraz inne firmy przystępujące do przetargów w zakresie utrzymania dróg lub innych ciągów komunikacyjnych.

Niezawodne, wydajne i ekologiczne środki do odladzania dróg i wiązania pyłów zawieszonych PM10 i PM2,5

  1. pl
  2. en

Skontaktuj się z nami

Sprzedaż soli drogowej oraz ICE & DUST-AWAY (CMA)
BKD & Partners - o nas - opis firmy

O NAS

W 2019 roku nawiązaliśmy współpracę z duńską firmą Nordisk Aluminat A/S, produkującą innowacyjny na skale światową produkt ICE & DUST-AWAY. Jesteśmy dystrybutorem produktu ICE & DUST-AWAY w Polsce. ICE & DUST-AWAY to jedyny produkt na rynku z oznakowaniem ekologicznym, który służy do zimowego utrzymania dróg, jest roztworem na bazie octanu wapnia i magnezu. Wapń i magnez występują naturalnie w ziemi zaś octan ulega łatwo rozkładowi, zatem ICE & DUST-AWAY jest całkowicie bezpieczny dla środowiska.

 

ICE & DUST-AWAY to nie tylko ekologiczny produkt do usuwania oblodzenia. Jest to również bardzo skuteczny środek wiążący kurz i pył, który redukuje zanieczyszczenie powietrza cząsteczkowego (PM) nawet o 35%. Może być stosowany do wiązania pyłu z dróg, miast i placów budowy oraz skutecznego zmniejszania zanieczyszczenia powietrza w dużych miastach. Firma BKD & Partners widzi skalę problemu jakim jest w Polsce zanieczyszczenie środowiska i poprzez dystrybucję innowacyjnego produktu, pragnie przyczynić się do poprawy jakości powietrza w Polsce i zmniejszenie zanieczyszczeń szkodliwymi dla zdrowia pyłami PM 10 i PM 2,5. A wszystko po to by żyło nam się lepiej i bezpieczniej.

 

Zachęcamy Państwa do czytania artykułów publikowanych na naszej stronie, na temat naszych produktów, sposobie ich działania i oddziaływania na środowisko naturalne.

 

Jesteśmy zaangażowani w budowanie silnej i trwałej relacji z naszymi klientami, opartej na tworzeniu wartości i wzajemnym zaufaniu.

 

Celem naszych działań jest zwiększenie satysfakcji klienta i przewagi konkurencyjnej, poprzez ciągłą dostępność towarów, skrócenie czasu i kosztów dostaw zamawianych przez Państwa towarów.

 

Przywiązujemy wielką wagę do uczciwości i przejrzystości. Częścią tych zadań jest poszanowanie Państwa prywatności oraz Państwa wyborów. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów.

Bożena Katarzyna Dobrowolska

telefon: +48 509 599 409

Adres: 95-015 Głowno,

ul. Łąkowa 18

NIP: 7331028800

REGON: 471499575 

O NAS

SÓL DROGOWA

 


 

Logo BKD & Partners - sól drogowa, CMA, ICE & DUST-AWAY

ICE & DUST AWAY

TRANSPORT:

KONTAKT:

STRONA GŁÓWNA

DUST AWAY

CHLOREK MAGNEZU

CHLOREK WAPNIA