Nasza firma BKD & Partners zajmuje się promocją i dystrybucją produktów duńskiej firmy Alumichem A/S należącej do grupy kapitałowej Norlex A/S, który jest między innymi głównym dostawcą produktów dla przedsiębiorstwa BASF (jednej z największych firm chemicznych na świecie).

 

Jest niewielu producentów na świecie, którzy oferują takie produkty. Wszystkie produkty mają wysoką czystość i konkurencyjną cenę. Są opracowywane i produkowane na dużą skalę z zastosowaniem najnowszych technologii, zgodnie ze standardami ISO 9001 i ISO 14001.

 

Produkty na bazie glinu są zgodne z normą EN 882 i EN 17034 „Chemikalia stosowane do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi”.

Wysokiej jakości funkcjonalne gliniany są szeroko stosowane w przemysłowych instalacjach do uzdatniania wody, komunalnych systemach uzdatniania wody pitnej i oczyszczania ścieków, popularnie stosowane w procesie flokulacji, przemyśle betonowym, przemyśle celulozy papierniczej, a także w wielu różnych procesach produkcji przemysłowej.

 

Zajmujemy się również dystrybucją w Polsce ekologicznego produktu ICE & DUST-AWAY (CMA) z oznakowaniem Nordic Ecolabel.

ICE & DUST-AWAY (CMA) jest środkiem odladzającym i redukującym kurz w miejscach o szczególnie wysokim zapyleniu. Ciągłe stosowanie ICE & DUST-AWAY (CMA) zmniejsza PM2,5 oraz PM10 nawet do 35%, przy tym nie mająć negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

 

Zachęcamy Państwa do czytania artykułów publikowanych na naszej stronie na temat naszych produktów, sposobie ich działania i oddziaływania na środowisko naturalne.

 

Jeśli masz jeszcze jakies pytania, zadzwon! Postaramy sie najszybciej na wszystkie odpowiedzieć.

 

Jesteśmy zaangażowani w budowanie silnej i trwałej relacji z naszymi klientami, opartej na tworzeniu wartości i wzajemnym zaufaniu.

 

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

 

O NAS

BKD & Partners - o nas - opis firmy
Sprzedaż soli drogowej oraz ICE & DUST-AWAY (CMA)

Skontaktuj się z nami

  1. pl

ICE & DUST-AWAY lepszy niż sól drogowa

Nasza firma BKD & Partners powstała w 2010 roku w postaci jednoosobowej działalności gospodarczej. Głównym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż i dostawa soli drogowej. Oferujemy towar sprawdzony przez naszych klientów, który zgodnie z przepisami może być stosowany do zwalczania śliskości w okresie zimy.

 

Naszymi klientami są firmy handlowe, centra handlowe, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, miasta i gminny, przedsiębiorstwa komunalne, firmy transportowe i budowlano-drogowe, firmy sprzątające, firmy utrzymujące drogi, parkingi oraz inne firmy przystępujące do przetargów w zakresie utrzymania dróg lub innych ciągów komunikacyjnych.

 

Sprzedajemy sól drogową, sól spożywczą, sól wykorzystywaną w przemyśle garbarskim, chlorek magnezu i chlorek wapnia. Zasięgiem sprzedaży obejmujemy całą Polskę oraz kraje UE.

 

 


 

DUST AWAY

STRONA GŁÓWNA

KONTAKT:

ICE & DUST AWAY

Logo BKD & Partners - sól drogowa, CMA, ICE & DUST-AWAY

 


 

SÓL DROGOWA

O NAS

Bożena Katarzyna Dobrowolska

telefon: +48 509 599 409

Adres: 91-004 Łódź,

ul. Lutomierska 48/13

NIP: 7331028800

REGON: 471499575