29 marca 2021

ICE & DUST-AWAY wykazuje brak negatywnego wpływu na panele fotowoltaiczne 

ICE & DUST-AWAY - bezpieczny ekologiczny preparat do zimowego i letniego utrzymania miast

W ostatnim roku w Polsce można było zauważyć skokowy rozwój energii pozyskiwanej ze słońca. Powstają nie tylko przydomowe mini farmy fotowoltaiczne na użytek prywatny, ale również farmy fotowoltaiczne przemysłowej skali. Wiele przedsiębiorstw w swoich strategiach określiło cel, że do końca 2025 roku staną się neutralne klimatycznie. Osiągając to między innymi dzięki pozyskiwaniu energii ze słońca, odchodząc od wykorzystania paliw kopalnych. Lider nieruchomości przemysłowych w Europie grupa Panattoni Europe, postawiła sobie za cel osiągnięcie neutralności emisyjnej do roku 2025 roku. 

 

Inwestycja w farmy fotowoltaiczne będzie się opłacać, gdy instalacja wyprodukuje optymalną moc energii. W okresie zimy intensywne opady śniegu i zalegający na panelach śnieg, mogą ograniczyć przepuszczalność promieni słonecznych do wnętrza  paneli i obniżyć wytwarzaną moc nawet o 100%

 

Usuwanie śniegu, może porysować moduły i uszkodzić instalację. My proponujemy bezpieczne rozwiązanie - utrzymanie paneli środkiem ICE & DUST-AWAY. Produkt zabezpiecza powierzchnię przed zamarzaniem oraz topi bieżący opad śniegu. ICE & DUST-AWAY zgodnie z oświadczeniem producenta, bez szkody dla materiałów może być stosowany na panele fotowoltaiczne i jest jedynym takim środkiem na rynku. Środek ICE & DUST-AWAY łatwo aplikuje się polewaczkami, zraszaczami, opryskiwaczami. 

 

 

Poniżej, oficjalne oświadczenie producenta Alumichem o braku negatywnego wpływu preparatu ICE & DUST-AWAY na panele fotowoltaiczne.

 

 

 

Sprzedaż soli drogowej oraz ICE & DUST-AWAY (CMA)

Skontaktuj się z nami

  1. pl

ICE & DUST-AWAY lepszy niż sól drogowa

 


 

DUST AWAY

STRONA GŁÓWNA

KONTAKT:

ICE & DUST AWAY

Logo BKD & Partners - sól drogowa, CMA, ICE & DUST-AWAY

 


 

SÓL DROGOWA

O NAS

Bożena Katarzyna Dobrowolska

telefon: +48 509 599 409

Adres: 91-004 Łódź,

ul. Lutomierska 48/13

NIP: 7331028800

REGON: 471499575