06 sierpnia 2020

ICE & DUST AWAY (CMA) skutecznie przeciwdziała oblodzeniom w okresie zimy, topi lód i jednocześnie oczyszcza ze smogu powietrze

Polewaczka do octanu wapniowo magnezowego z mrówczanem potasu

ICE & DUST-AWAY jest jedynym produktem na rynku z ekologiczną etykietą ecolabel, jest biodegradowalny, przyjazny dla środowiska i nie powoduje korozji żadnych materiałów w przeciwieństwie do innych środków odladzających dostępnych na rynku. 

 

ICE & DUST-AWAY można aplikować używając polewaczek, wysięgników, zraszaczy czy spryskiwaczy, takich jak na zdjęciu. Obsługa środka i jego przechowywanie jest całkowicie bezpieczne.

 

Żeby zapobiec zamarzaniu powierzchni i uniknąć tworzenia się lodu i śniegu, zaleca się spryskać powierzchnię roztworem przed zimą. Po aplikacji produkt tworzy na powierzchni cienką, przezroczystą, ochronną powłokę, która chroni przed zamarzaniem. W warunkach zimowych suchych, prewencyjna warstwa odladzająca powinna utrzymać się około 30 dni. Roztwór jest rozpuszczalny w wodzie, dlatego pod wpływem obfitych, mokrych opadów zostanie on zmyty i należy go zaaplikować ponownie. 

 

W chwili gdy spryskają Państwo roztworem ICE & DUST-AWAY powierzchnię pokrytą śniegiem o grubości 5-20 cm, preparat przeniknie przez warstwę śniegu i będzie rozmrażał warstwę od spodu, pod śniegiem. Dzięki czemu śnieg będzie można łatwiej usunąć. W czasie intensywnych opadów śniegu i tworzenia się pokrywy śnieżnej, zaleca się usuwać śnieg, następnie aplikować ICE & DUST-AWAY.

 

Na jedną aplikację powierzchni 50 000 m2 w (zależności od grubości pokrycia), powinien wystarczyć jeden mauser o pojemności 1 000 litrów.

 

ICE&DUST-AWAY dobrze nadaje się do stosowania w pobliżu upraw, ponieważ nie ma szkodliwego wpływu na rośliny.

 

Dobrze sprawdza się w miejscach, w których chcemy uniknąć korozji solnej.

 

Doskonale nadaje się do miejsc i obszarów, w którym poruszają się zwierzęta, gdyż w porównaniu do zwykłej soli, ICE&DUST-AWAY nie działa szkodliwie na poduszki ich łap.

 

Jest stosowany w celu odladzania zamarzniętych powierzchni,  likwidowania drogowych śliskości oraz zmiejszenia zanieczyszczeń powietrza pyłami PM10 i PM2,5

 

 

Sprzedaż soli drogowej oraz ICE & DUST-AWAY (CMA)

Skontaktuj się z nami

  1. pl

ICE & DUST-AWAY lepszy niż sól drogowa

 


 

DUST AWAY

STRONA GŁÓWNA

KONTAKT:

ICE & DUST AWAY

Logo BKD & Partners - sól drogowa, CMA, ICE & DUST-AWAY

 


 

SÓL DROGOWA

O NAS

Bożena Katarzyna Dobrowolska

telefon: +48 509 599 409

Adres: 91-004 Łódź,

ul. Lutomierska 48/13

NIP: 7331028800

REGON: 471499575