Flokulanty

Najnowszej generacji wysokiej czystości gliniany stosowane do oczyszczania ścieków i wody.

 Ekologiczne środki do odladzania dróg i redukcji pyłów zawieszonych PM10 i PM2,5.

  1. pl
  2. en

Skontaktuj się z nami

Sprzedaż soli drogowej oraz ICE & DUST-AWAY (CMA)

Czysta woda jest niezbędna w procesach przemysłowych

Czysta woda ma ogromne znaczenie w uzyskaniu odpowiedniej jakości w procesach produkcyjnych. Zanieczyszczona woda może mieć wpływ na jakość produktu. Posiadamy w ofercie produkty charakteryzujące się bardzo wysoką zawartością glinu, co stanowi atrakcyjną i skuteczną alternatywę dla innych produktów na rynku.

 

Oczyszczanie ścieków

Każdego dnia zużywa się wiele litrów wody zarówno do użytku prywatnego jak i do użytku na potrzeby działalności gospodarczej. Powoduje to ogromne ilości ścieków, które należy codziennie oczyszczać. Niewłaściwe oczyszczanie ścieków może prowadzić do braku czystej wody pitnej oraz może mieć istotnie negatywny wpływ na rośliny i zwierzęta. 

 

Nasze produkty są istotną częścią procesu oczyszczania, który zamienia ścieki w czystą wodę - chroniąc naszą przyrodę i wodę pitną. 

 

Niezbędny w oczyszczaniu ścieków komunalnych

Miejskie i komunalne oczyszczalnie ścieków podlegają rygorystycznym limitom zrzutu, które z czasem będą coraz bardziej rygorystyczne. Oznacza to, że oczyszczanie biologiczne nie wystarczy, aby spełnić te wymagania. Chemiczne oczyszczanie wody jest również konieczne do osiągnięcia satysfakcjonującego poziomu czystości.

 

Dzięki flokulantom na bazie glinu możliwe jest odfiltrowanie drobnych cząstek, które są niewidoczne dla oka, ale nadal mogą zanieczyszczać przyrodę oraz wodę pitną. Oferowane przez nas gliniany produkowane są z najlepszych dostępnych surowców, zapewniając oczyszczalniom ścieków najwyższy poziom wydajności. 

 

Stosowany w przydomowych oczyszczalniach ścieków

Nie tylko ogromne przedsiębiorstwa i gminy potrzebują oczyszczać swoje ścieki. W obecnych czasach władze zaostrzają wymagania dotyczące odprowadzania ścieków. Z tego powodu właściciele domów jednorodzinnych i domów wypoczynkowych stoją przed nowymi wymaganiami dotyczącymi oczyszczania ścieków. 

 

Flokulanty usuwają fosfor

Istnieją różne wymagania, w zależności od obszaru na którym woda jest odprowadzana. Czasami tylko wystarczy usunąć materię organiczną. Innym razem na obszarach wrażliwych ekologicznie, należy usunąć zarówno fosfor, jak i azot. Jednym ze sposobów rozwiązania tego problemu jest zainstalowanie małej oczyszczalni ścieków, w której mikroorganizmy i flokulanty oczyszczą wodę przed jej odprowadzeniem. 

 

Dostawa gdy jej potrzebujesz i gdzie potrzebujesz

Różni klienci mają różne potrzeby. Wiemy, jak ważny jest niezawodny łańcuch dostaw. Niezależnie od tego czy preferujesz dostawę w pojemnikach IBC czy w cysternach, możesz liczyć na rzetelność współpracy. Dokładamy wszelkich starań aby dostarczyć produkty na czas, zachowując konkurencyjny koszt dostawy.

Produkty dla oczyszcalni ścieków i stacji uzdatniania wody. Flokulanty

Nasze gliniany znajdują zastosowanie w:

  • uzdatnianiu wody
  • oczyszczaniu ścieków
  • produkcji masy celulozowej i papieru
  • produkcji katalizatorów
  • przemyśle farmaceutycznym
  • przemyśle pigmentowym

 

Jak pokazuje powyższe, nasze produkty mogą być wykorzystywane do wielu różnych zastosowań. Z doświadczenia wiemy, że każde przedsiębiorstwo potrzebuje produktu o określonych parametrach. Dlatego jesteśmy w stanie zaoferować dopasowane rozwiązania, aby spełnić dokładne specyfikacje dopasowane do określonej produkcji.

Woda jest bogactwem naturalnym ziemi, jest źródłem życia dla ludzi, zwięrząt i roślin. Jeśli nie będzie czystej wody na ziemi, nie będzie też życia. W troscę o czystość wód, nasza firma umożliwia Państwu dostęp do wysokiej jakości produktów poprawiających stan wody. Posiadamy w ofercie funkcjonalne gliniany do stosowania w procesach oczyszczania wody, wyprodukowane zgodnie z normą ISO 9001 i ISO 14001. Nasz partner, którego jesteśmy dystrybutorem, buduje nową linię produkcyjną dla ACH - jest to glinian nowej generacji.

AluSAL - glinian sodu

AluPAC - polichlorek glinu

AluPAL - glinian potasu

Bożena Katarzyna Dobrowolska

telefon: +48 509 599 409

Adres: 95-015 Głowno,

ul. Łąkowa 18

NIP: 7331028800

REGON: 471499575 

O NAS

SÓL DROGOWA

 


 

Logo BKD & Partners - sól drogowa, CMA, ICE & DUST-AWAY

ICE & DUST AWAY

FLOKULANTY:

KONTAKT:

STRONA GŁÓWNA

DUST AWAY

CHLOREK MAGNEZU

CHLOREK WAPNIA