Nasza firma powstała w 2010 roku w postaci jednoosobowej działalności gospodarczej. Głównym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż i dostawa soli drogowej. Oferujemy towar sprawdzony przez naszych klientów, który zgodnie z przepisami może być stosowany do zwalczania śliskości w okresie zimy. Sprzedajemy sól drogową, sól spożywczą, sól wykorzystywaną w przemyśle garbarskim, chlorek magnezu i chlorek wapnia. Zasięgiem sprzedaży obejmujemy całą Polskę oraz kraje UE. Naszymi klientami są firmy handlowe, centra handlowe, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, urzędy gminne, przedsiębiorstwa komunalne, firmy transportowe i budowlano-drogowe, firmy sprzątające, firmy utrzymujące drogi, parkingi oraz inne firmy przystępujące do przetargów w zakresie utrzymania dróg lub innych ciągów komunikacyjnych.

 

Jesteśmy zaangażowani w budowanie silnej i trwałej relacji z naszymi klientami, opartej na tworzeniu wartości i wzajemnym zaufaniu.

 

Celem naszych działań jest zwiększenie satysfakcji klienta i przewagi konkurencyjnej, poprzez ciągłą dostępność towarów, skrócenie czasu dostaw zamawianych przez Państwa towarów oraz obniżenie kosztów tychże dostaw.

 

Przywiązujemy wielką wagę do uczciwości i przejrzystości. Częścią tych zadań jest poszanowanie Państwa prywatności oraz Państwa wyborów.   Sól Drogowa

 

Współpraca oparta na tworzeniu wartości i wzajemnym zaufaniu

  1. pl
  2. en

Skontaktuj się z nami

BKD & Partners - o nas - opis firmy

O nas

Bożena Katarzyna Dobrowolska

telefon: +48 509 599 409

e-mail: bkdobrowolska@bkdandpartners.com.pl

Adres: 95-015 Głowno,

ul. Łąkowa 18

NIP: 7331028800

REGON: 471499575 

Wszystkie prawa zastrzeżone przez BKD & Partners

Polityka prywatności

O nas:

Produkty:

Sól drogowa

Sól spożywcza

Sól przemysłowa

Chlorek magnezu

Chlorek wapnia​​​


 

Sól warzona

Peklosól

Tabletka solna

Sól wypadowa

Granulat solny do zmywarek