Chlorek magnezu

Chlorek magnezu 48%, sześciowodny MgCl2 x 6H2O  bezwonny, koloru białego w formie płatków.

Udostępniamy Państwu wysokowydajny produkt chlorku magnezu w postaci płatków, który wyróżnia się swoją doskonałą skutecznością, a dzięki naturalnemu pochodzeniu jest nieszkodliwy i przyjazny dla środowiska. 

Chlorek magnezu posiada szereg zalet a jego właściwości znajdują zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, kosmetologii, rolnictwie, budownictwie. 

Zalety chlorku magnezu:

-wysoka jakość produktu

- jest produktem naturalnym

- ma niską temperaturę zamarzania

- hamuje wytwarzanie się zapachów

- ma działanie antybakteryjne

- ma silne właściwości higroskopijne 

Chlorek Magnezu a utrzymanie dróg

W okresie zimy stosowany jest do usuwania lodu i zamarzniętego śniegu z rożnego rodzaju nawierzchni (dróg, mostów, podjazdów, chodników, parkingów, ścieżek ogrodowych, stosowany w portach i na lotniskach). W kontakcie z wodą wytwarza ciepło, które powoduje, że śnieg i lód roztapia się w naturalny sposób. Jego silna higroskopijność sprawia, ze chłonie wodę, obniża wilgotność powietrza, wypełnia szczeliny w nawierzchni i eliminuje błoto pośniegowe.
Nie powoduje uszkodzeń nawierzchni, wysusza ją i zapobiega na długi czas ponownemu oblodzeniu. Nie pozostawia białego nalotu na naszym obuwiu nie niszczy karoserii naszych samochodów. Jest obojętny dla zwierząt oraz użyźnia glebę.

Chlorek magnezu jest do dziesięciu razy bardziej wydajny od popularnej soli drogowej, działa w niższych temperaturach i jest przyjazny dla środowiska.

Działa w temperaturze do -33 °C.

Magazynowanie: chlorek magnezu należy przechowywać w pomieszczeniach suchych i przewiewnych.

Dostarczamy na czas: dzięki temu, że BKD & Partners zajmuje się spedycją, dostarczymy Państwu towar zawsze na czas.  

Zamówienia

Chlorek magnezu w postaci płatków jest opakowany w worki PE 25kg, 1 tona na palecie bezzwrotnej, ostreczowane, realizujemy zamówienia paletowe i całopojazdowe

W razie zainteresowania oferta, otrzymają Państwo szczegółową specyfikacje.

Zamówienia przyjmujemy elektronicznie e-mailowo lub poprzez formularz na stronie internetowej.

Zapraszamy do składania zamówień.


Pozycjonowanie Strony: VD.pl